Szwadron retkinia asg Łódź
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


SZWADRON RETKINA ASG ŁÓDŹ TEAM
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ej <Cenzura>!!!???

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Bugas
Piwosz
Bugas


Liczba postów : 68
Registration date : 07/12/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimeWto Gru 30 2008, 20:19

Czemu są reklamy na naszym forum?
Powrót do góry Go down
raggy2k4
Piwosz
raggy2k4


Liczba postów : 109
Location : Lodz/Retkinia
Registration date : 10/12/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimeCzw Sty 01 2009, 14:03

bo to jest darmowe forum...
Powrót do góry Go down
Gregor
Admin
Gregor


Liczba postów : 385
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 30/11/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimePią Sty 02 2009, 07:30

ale chuje ....
ale i tak ładnie, że tyle czasu udało się bez reklam ... niedługo poszukam nowego forum jakiegoś... bo kurwa nie na widzę tego kolorowego gówna ... !
Powrót do góry Go down
http://www.shoot.yoyo.pl
Mirra
Piwosz
Mirra


Liczba postów : 260
Age : 38
Registration date : 01/12/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimeSob Sty 03 2009, 16:56

Ja też tego nienawidzę ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza. Jak tylko nie dostaje spamu do maila jest ok. Jak chcesz to szukaj a reklamy Bugas są już od jakiegoś czasu od miesiąca chyba dawno cie niebyło.
Powrót do góry Go down
Bugas
Piwosz
Bugas


Liczba postów : 68
Registration date : 07/12/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimeWto Sty 13 2009, 10:21

Możliwe ze od miesiaca nie wiem, ważne jest to ze sa, a mnie wkurwiaja. Gregor trzymam kciuki za forum bez reklam What a Face
Powrót do góry Go down
Gregor
Admin
Gregor


Liczba postów : 385
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 30/11/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimeWto Sty 13 2009, 10:22

troszkę nie ładnie z ich strony, że reklamują się jako fora bez reklam a tu nagle bęc ....
Powrót do góry Go down
http://www.shoot.yoyo.pl
Bugas
Piwosz
Bugas


Liczba postów : 68
Registration date : 07/12/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimeWto Mar 10 2009, 20:51

Według niektórych naszych reklam jestem 9,454,232,478 użytkownikiem który odwiedza tą stronę Twisted Evil tyle to chyba nawet strona startowa google nie ma lol!
Powrót do góry Go down
Ostry
Piwosz
Ostry


Liczba postów : 12
Registration date : 06/12/2007

Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitimeCzw Kwi 09 2009, 16:12

Oj stary, jak byśmy mieli taką ilość indywidualnych wejść, to jakby się Gregor z nami podzielił to byśmy jeździli Abramsem na strzelanki, używali telefonów satelitarnych, i za każdym karabin nosiłą by dlugonoga bondynka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ej <Cenzura>!!!??? Empty
PisanieTemat: Re: Ej <Cenzura>!!!???   Ej <Cenzura>!!!??? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ej <Cenzura>!!!???
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szwadron retkinia asg Łódź :: Techniczne-
Skocz do: