Szwadron retkinia asg Łódź
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


SZWADRON RETKINA ASG ŁÓDŹ TEAM
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bateria raz jeszcze

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mirra
Piwosz
Mirra


Liczba postów : 260
Age : 38
Registration date : 01/12/2007

Bateria raz jeszcze Empty
PisanieTemat: Bateria raz jeszcze   Bateria raz jeszcze Icon_minitimeSro Kwi 22 2009, 13:10

Bateria o zwiększonej pojemności do karabinków elektrycznych zbudowana z doskonałej jakości ogniw SC.
Wymiary: 173 x 45 x 23 mm
Napięcie: 9,6V
Pojemność: 1900mAh
Wtyk: Mały

Bateria raz jeszcze Dsc05801j.th


Drobny komentarz: Strzelanka była w sobotę 18.04.2009 bateria działa do dzisiaj 22.04.2009
Powrót do góry Go down
sova82
Piwosz
sova82


Liczba postów : 86
Registration date : 14/09/2008

Bateria raz jeszcze Empty
PisanieTemat: Re: Bateria raz jeszcze   Bateria raz jeszcze Icon_minitimeSro Kwi 22 2009, 13:55

Ja tam na swoja stockowa nie narzekam moze rof nie jest zarabisty ale i tak strzelam na semi:P Od kiedy mam ta ZWYKLA ladowarke mikroprocesorowa nie mam problemow z batka ... no chyba ze w zime
Powrót do góry Go down
Mirra
Piwosz
Mirra


Liczba postów : 260
Age : 38
Registration date : 01/12/2007

Bateria raz jeszcze Empty
PisanieTemat: Re: Bateria raz jeszcze   Bateria raz jeszcze Icon_minitimeSro Kwi 22 2009, 14:17

sova82 napisał:
Ja tam na swoja stockowa nie narzekam moze rof nie jest zarabisty ale i tak strzelam na semi:P Od kiedy mam ta ZWYKLA ladowarke mikroprocesorowa nie mam problemow z batka ... no chyba ze w zime

Ta ale masz stockowy karabin :>
Powrót do góry Go down
sova82
Piwosz
sova82


Liczba postów : 86
Registration date : 14/09/2008

Bateria raz jeszcze Empty
PisanieTemat: Re: Bateria raz jeszcze   Bateria raz jeszcze Icon_minitimeSro Kwi 22 2009, 16:31

ta ale co ma do rzeczy ze mam stockowy karabin skoro Wam batki padaja to stockowego czy nie i tak nie pociagna ? (no chyba ze sie myle) Od kiedy pamietam ktos z SR na kazdej strzelance ma problemy z batka
Powrót do góry Go down
Mirra
Piwosz
Mirra


Liczba postów : 260
Age : 38
Registration date : 01/12/2007

Bateria raz jeszcze Empty
PisanieTemat: Re: Bateria raz jeszcze   Bateria raz jeszcze Icon_minitimeSro Kwi 22 2009, 17:49

sova82 napisał:
ta ale co ma do rzeczy ze mam stockowy karabin skoro Wam batki padaja to stockowego czy nie i tak nie pociagna ? (no chyba ze sie myle) Od kiedy pamietam ktos z SR na kazdej strzelance ma problemy z batka

Mylisz się i tak ma Bugas ale to jego wina Very Happy
Powrót do góry Go down
raggy2k4
Piwosz
raggy2k4


Liczba postów : 109
Location : Lodz/Retkinia
Registration date : 10/12/2007

Bateria raz jeszcze Empty
PisanieTemat: Re: Bateria raz jeszcze   Bateria raz jeszcze Icon_minitimeSro Kwi 22 2009, 21:29

bo my mamy od poczatku podkrecone repliki a batki do stockowego Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bateria raz jeszcze Empty
PisanieTemat: Re: Bateria raz jeszcze   Bateria raz jeszcze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bateria raz jeszcze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szwadron retkinia asg Łódź :: Techniczne-
Skocz do: