Szwadron retkinia asg Łódź
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


SZWADRON RETKINA ASG ŁÓDŹ TEAM
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aleja Snajperów 3 - Siły Specjalne, Brus - 12.07 Opcje

Go down 
AutorWiadomość
raf
Piwosz
raf


Liczba postów : 39
Age : 50
Registration date : 01/11/2008

Aleja Snajperów 3 - Siły Specjalne, Brus - 12.07  Opcje Empty
PisanieTemat: Aleja Snajperów 3 - Siły Specjalne, Brus - 12.07 Opcje   Aleja Snajperów 3 - Siły Specjalne, Brus - 12.07  Opcje Icon_minitimeNie Cze 07 2009, 20:43

Może być ciekawie ... Very Happy

CYTAT WMASG.
Autor : Manfred

Ponieważ obiecałem popełnić, więc popełnię
Myślę o drugim weekendzie lipca, na brusie. Zasady bardziej podobne do pałczewskiej niż do brusowej (czyli mniej tępej nawalanki a więcej patroli), z jedną innowacją: wprowadzamy Siły Specjalne.

Każda strona będzie miała tzw. cele strategiczne (prawdopodobnie otaśmowane drzewa). Kiedy snajper namierzy taki cel, daje znać dowódcy który to kwadrat a ten bierze jeden z zespołów patrolowych (czy też siedzących w bazie w pogotowiu) daje im opaski z napisem "SF" i wysyła ich przez granicę w jednym tylko celu: "wysadzenia" docelowego drzewa.
Operatorzy wraz ze staniem się SFami uzyskują możliwość dowolnego przekraczania granic, idą trasą jaką chcą, "wysadzają" drzewo, wracają do domu, oddają opaski i stają się na powrót zwykłym patrolem. Ważne: mają ładunki tylko na 1 konkretny cel.
Jeżeli po drodze namierzą inne cele strategiczne, mogą o tym donieść dowódcy, a ten wyśle następną grupę.

Chodzi o to, żeby uniknąć takiego alamo, jak było ostatnio oraz żeby zrobić z tego samograj, bez potrzeby moderacji.

- miejsce strzelanki: Brus
- data strzelanki: 12.07.09
- godzina rozpoczęcia/zbiórki: nie wiem jeszcze dokładnie, zbiórka o 9.00-10:00
- limity fps: w budynku do 350, poza budynkiem, powyżej 480 fps: tylko singlem
- pirotechnika: nie wiem, w zależności od warunków
- limitu amunicji: brak, za wyjątkiem snajperów
- wiek: 18+

Jeżeli chodzi o zasady to na pewno obowiązuje Prawo ASG oraz podział wg mundurów. Resztę zasad podam jak ustalę dowództwa poszczególnych kontyngentów.
Powrót do góry Go down
 
Aleja Snajperów 3 - Siły Specjalne, Brus - 12.07 Opcje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 23-24.08 BRUS nocna strzelanka
» 20.09.2008 Sobota Brus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szwadron retkinia asg Łódź :: Ustawki-
Skocz do: