Szwadron retkinia asg Łódź
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


SZWADRON RETKINA ASG ŁÓDŹ TEAM
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kilka pytan o szwadron

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Michael
Piwosz



Liczba postów : 2
Registration date : 17/01/2010

Kilka pytan o szwadron Empty
PisanieTemat: Kilka pytan o szwadron   Kilka pytan o szwadron Icon_minitimeNie Sty 17 2010, 17:02

Na wstepie witam wszystkich serdecznie jestem nowym uzytkownikiem tego forum od wielu lat interesuje sie strzelaniem chodziłem czesto na strzelnice itd itp ale to nie to samo farby mnie nie interesuja ale asg to naprawde fajna sprawa.Ale mam kilka pytan chce na powaznie zajac sie tym sportem i chce sie dowiedziec o kilka podstawowych rzeczy czy macie jakies wymagania odnosnie umundurowania ?? jakie sa wymogi co do broni oraz wyposazenia pytam zeby uniknac potem problemów ze przyjade na strzelanke a tutaj mi ktos powie ze nie moge z takim mundurem lub bronia biegac w co pownienem sie zaopatrzyc poza tym rzeczami które mam juz na oku bron długa karabin z luneta bron krótka zeby nikomu nie zrobic krzywy w bliskim dystansie mundur komplet buty kominiarka okulary czy cos jeszcze pownienem miec ?? Pozdrawiam Michał
Powrót do góry Go down
raggy2k4
Piwosz
raggy2k4


Liczba postów : 109
Location : Lodz/Retkinia
Registration date : 10/12/2007

Kilka pytan o szwadron Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan o szwadron   Kilka pytan o szwadron Icon_minitimeSob Sty 23 2010, 21:38

GOOGLE, GOOGLE jeszcze raz GOOGLE... markowe do ASG a nie z castoramy
tak po za tym możesz biegać z karabinem za 100 zl i w zwykłych dresach:)
nikt nie bedzie nic Ci mowil Smile
Powrót do góry Go down
Gregor
Admin
Gregor


Liczba postów : 385
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 30/11/2007

Kilka pytan o szwadron Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan o szwadron   Kilka pytan o szwadron Icon_minitimeWto Sty 26 2010, 09:30

Witam!
Jeśli chodzi o repliki to w Łódzkim nie mamy, żadnych ograniczeń jeśli chodzi o fps.
Ale jest kilka zasad.
1. Jak masz replikę z wysokim FPS powyżej ~450 to na bliskich odległościach nie strzela się z serią
2. Jak masz sniperke mocno tuningowaną to nie strzela się z niej jak jest ktoś bliżej jak około 30 metrów tylko wyciąga się broń boczną.
3. Nigdy nie celujemy w głowę !

Nie ma, żadnych ograniczeń jeśli chodzi o mundur jak Raggy napisał i w dresach jak przyjdziesz nikt nie zrobi z tego problemu

Najważniejsze zasady to rozważne korzystanie z repliki jak i noszenie googli !

Pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
http://www.shoot.yoyo.pl
Michael
Piwosz



Liczba postów : 2
Registration date : 17/01/2010

Kilka pytan o szwadron Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan o szwadron   Kilka pytan o szwadron Icon_minitimeWto Sty 26 2010, 19:04

Ok to tylko pytanko od kiedy zaczynacie znowu biegac replikami
Powrót do góry Go down
Gregor
Admin
Gregor


Liczba postów : 385
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 30/11/2007

Kilka pytan o szwadron Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan o szwadron   Kilka pytan o szwadron Icon_minitimeWto Sty 26 2010, 20:25

my jako leniwa grupa i bardzo wygodna zapewne zaczniemy jak się ociepli Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.shoot.yoyo.pl
Sponsored content





Kilka pytan o szwadron Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan o szwadron   Kilka pytan o szwadron Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kilka pytan o szwadron
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szwadron retkinia asg Łódź :: Bytowanie-
Skocz do: