Szwadron retkinia asg Łódź
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


SZWADRON RETKINA ASG ŁÓDŹ TEAM
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 WOJENKA

Go down 
AutorWiadomość
marcel
Piwosz



Liczba postów : 3
Registration date : 03/05/2011

WOJENKA Empty
PisanieTemat: WOJENKA   WOJENKA Icon_minitimeSob Maj 07 2011, 17:30

siema
jestem poczatkujacym maniakiemi mam pare pytan. w najblizszym czasie bede posiadal te replike http://www.taiwangun.com/shop,show,1538 i chcialbym sie wybrac na jakas ciekawsza wojenke. jak narazie chodzilem na wojenki tylko z kolegami ( od sześciu do 12 osób), czyli mysle, ze malutkie wojenki. poczytalem troche postow na forum i widze, ze kazdy moze przyjsc na wojenke, co mnie bardzo cieszy, gdyz jak patrzylem na jakies operacje, manewry to nie moglbym przyjsc, gdyz sa od 18 lat(ja mam 14). Mam nadzieje, ze replika bedzie dobrze sie sprawowala i mysle, ze jest wystarczajaca na poczatek, lecz mam problem, bo nie mam zadnego munduru, hełmu spodni, kamizelki i tak dalej. jedyne co mam to replika i maska. Na wojenki z kolegami nosilem zwyklą szara kurtke wiosenna, majaca sporo kieszoni, ktora pozwalala mi na wlozenie do niej magazynkow i szybkoładowarek do nich. czy w tym oto stroju moglbym pokazac sie na wojence, czy konieczny jest ubior taktyczny, kamuflaż itd? w jakich granicach wacha sie wiek i ilosc uczestnikow takowych wojenek? gdzie i w jakie dni tygodnia sie one przewaznie odbywaja?
Powrót do góry Go down
ThLegend
Gość




WOJENKA Empty
PisanieTemat: wojenka   WOJENKA Icon_minitimeNie Maj 08 2011, 11:48

6 kolegów to trochę za mało ale jak zbierzesz sobie z 20 osob to za 50 zł/os możesz się postrzelać na battle arena w piątkowie. Oferują tam paintball jak i asg. W tej kwocie są także karabiny ubiór militarny i różnego rodzaju granaty i ognisko lub grill na koniec walki. Powinieneś to zobaczyć i tam pojść. ja tam byłem kilka razy i bardzo mi się podobało.
Powrót do góry Go down
 
WOJENKA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szwadron retkinia asg Łódź :: Ustawki-
Skocz do: