Szwadron retkinia asg Łódź
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


SZWADRON RETKINA ASG ŁÓDŹ TEAM
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Problem to nie jest lecz pytanie :)

Go down 
+2
rasta K.O.S
Zygfryd K.O.S.
6 posters
AutorWiadomość
Zygfryd K.O.S.
Piwosz
Zygfryd K.O.S.


Liczba postów : 150
Registration date : 01/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 16 2008, 11:44

Co sądzicie o nowym wyglądzie mojego kałaszka?? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://img145.imageshack.us/my.php?image=dsc00702ff8.jpg

Proszę o parę słów Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
rasta K.O.S
Piwosz
rasta K.O.S


Liczba postów : 144
Registration date : 05/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 16 2008, 12:30

Dobrze trafiłeś bo coś ci się stało z ak74 Razz
nawet spoko wygląda mi sie podoba tylko ten dziwny tłumik affraid
Powrót do góry Go down
Czeczen
Piwosz
Czeczen


Liczba postów : 169
Age : 36
Location : Olsztyn/Lodz
Registration date : 02/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 16 2008, 14:07

No coz teraz to ty bedziesz mial problem z przejsciem z nim nawet przez drzwi garazowe, ale jak na AK to nawet wyglada.
Powrót do góry Go down
http://www.wieliczko.com.pl
Gregor
Admin
Gregor


Liczba postów : 385
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 30/11/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 16 2008, 15:20

hehe nice, ale rzeczywiście trochę dziwnie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.shoot.yoyo.pl
rasta K.O.S
Piwosz
rasta K.O.S


Liczba postów : 144
Registration date : 05/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeWto Sty 29 2008, 15:20

etam...dziwne , wygląd sie nie liczy no może troszkę,liczy sie efekt , szybko strzelność i serce tego ak Razz
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 30 2008, 00:31

Szukam kogoś kto zna się dobrze na gearboxach i wymienił by mi kilka części. Najlepiej ktoś sprawdzony i pewny.
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
rasta K.O.S
Piwosz
rasta K.O.S


Liczba postów : 144
Registration date : 05/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 30 2008, 05:40

nie będę pokazywał palcem ale to ---> Zygfryd już ma praktykę Razz
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 30 2008, 09:53

Też o nim myślałem ale jak zobaczyłem jego post na wmasg gdzie szuka kogoś kto by to zrobił to zwątpiłem:)
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
rasta K.O.S
Piwosz
rasta K.O.S


Liczba postów : 144
Registration date : 05/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 30 2008, 12:21

No nie wiem zapytaj się go!
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 30 2008, 14:50

Zygfryd, pytam się ciebie:)
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
Zygfryd K.O.S.
Piwosz
Zygfryd K.O.S.


Liczba postów : 150
Registration date : 01/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Sty 30 2008, 20:10

Post Postem, ale jak widac z tematu nikt się nie znalazł Rolling Eyes co więcej widziałeś i słyszałeś jak chodzi moje cudeńko na Nowosolnej Twisted Evil Twisted Evil

Temat na WMasg był czysto informacyjnie w celu raczej pytania nie robienia u kogoś Razz w pewnym momencie chciałem wysłac do asgshopu, ale nie przyjmują "replik drugiej klasy" i nie ma znaczenia że GB to jest totalny custom, który nota bene działa doskonale Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Miałem wątpliwości co do dźwięku, ale nie miałem do czego porównac, więc dopiero na Nowosolnej się okazało że jest lepiej niż myślałem, i to dużo, jak sam zresztą widziałeś i macałeś Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Powiedz o co Chodzi Smile Jeśli o wymianę podzespołów to nie ma najmniejszego problemu Cool

Pozdro 600
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeCzw Sty 31 2008, 09:23

Chodzi o wpakowanie do niego nowej prowadnicy sprężyny, sprężyny głównej i zębatek:) Podołasz?? Smile
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
Zygfryd K.O.S.
Piwosz
Zygfryd K.O.S.


Liczba postów : 150
Registration date : 01/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeCzw Sty 31 2008, 15:57

Mogę się podjąc:) a kiedy byś to chciał zrobic??


UPdate mojego kałaszka Twisted Evil Twisted Evil coś mu się znów zmieniło Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Problem to nie jest lecz pytanie :) Dsc00710
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeCzw Sty 31 2008, 17:14

zaleźy kiedy zamówie, ale napewno w przyszłym tygodniu Smile
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
Zygfryd K.O.S.
Piwosz
Zygfryd K.O.S.


Liczba postów : 150
Registration date : 01/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimePią Lut 01 2008, 02:00

Więc nie ma problemu, powiedz kiedy Ci pasuje, się spotkamy obgadamy co i jak i będziemy działac:)
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimePią Lut 01 2008, 09:38

Dziś zamawiam wszystko czyli poniedziałek wtorek dojdą, napisz kiedy w tych dniach masz czas:)
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
Zygfryd K.O.S.
Piwosz
Zygfryd K.O.S.


Liczba postów : 150
Registration date : 01/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimePią Lut 01 2008, 13:16

Ja to dopiero w okolicach czwartku, bo w środę mam egzamin i poniedziałek i wtorek mam jeszcze kurs, więc najlepiej w okolicach czwartku piątku. A powiedz mi jeszcze jak to widzisz?? Spotykamy się i robimy, czy podrzucisz mi replikę np w czwartek a ja Ci ją odrzuce w piątek, albo sie spotkamy gdzieś??

Dla mnie lepiej jak byś mi ją zostawił na dzień, półtora to bym poważnie przy niej przysiadł Smile pełne smarowanie i takie tam Smile
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimePon Lut 04 2008, 18:38

Jutro dojdą części, napisz mi Zygfryd na gadu kiedy byś miał czas żeby się z tym uporać. Z góry dzięki!!
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeWto Lut 19 2008, 22:47

Zdechł mi Gaziak. Glock 17 od KWC. Po strzale bez kulki wywala na raz cały gaz, a po załatowaniu trzeba za każym razem przeładowywać jak sprężyne ale i tak strzeli 2 - 3 razy. Jakby coś z BB było. Ktoś wie co i jak?? Zygfryd??
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
Zygfryd K.O.S.
Piwosz
Zygfryd K.O.S.


Liczba postów : 150
Registration date : 01/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Lut 20 2008, 00:43

Podrzuc zobaczę Smile ustale przyczynę Smile
Powrót do góry Go down
rasta K.O.S
Piwosz
rasta K.O.S


Liczba postów : 144
Registration date : 05/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Lut 20 2008, 05:24

mam taki sam problem ja ty , tez mam gaziaka z blow-backiem tylko że na green gaz a nie na czopy z co2 i w zimę sobie nie postrzelam , to nie wina maga ani zaworków tylko temperatury i raczej się nie da nic zrobić tylko trzeba poczekać na wyższe temperatury.raczej zygfryd tego nie zrobisz chyba że będziesz miał patent na podgrzewane magi Razz


Ostatnio zmieniony przez rasta K.O.S dnia Sro Lut 20 2008, 05:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zygfryd K.O.S.
Piwosz
Zygfryd K.O.S.


Liczba postów : 150
Registration date : 01/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Lut 20 2008, 09:21

Nie zakładaj z góry, że nic nie zrobię skoro jeszcze nie miałem okazji Razz temperatura swoją droga...ale zobaczyc mogę to nic nie kosztuje Smile
Powrót do góry Go down
Templariusz
Piwosz
Templariusz


Liczba postów : 159
Age : 39
Location : Łódź
Registration date : 25/12/2007

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeSro Lut 20 2008, 10:07

To na green gas. I raczej nie temperatura bo w domu strzelałem do wyłącznika światła (teraz musze nowy kupić) Razz . Podrzuce i tak naprawe mi wyznaczyli za miesiąc dopiero.
Powrót do góry Go down
http://rmc-sod-asg.iq24.pl/default.asp
funky18
Piwosz



Liczba postów : 2
Registration date : 15/08/2010

Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitimeNie Sie 15 2010, 11:15

Mam Crosmana p 9 na spręzyne i czesto zacina mi sie zamek przy ładowaniu
nie wiem czy to wina sprezyny.. czy cos innego nawaliło

a w drugim sprezynowcu Mossberg 590 Short (M58B) pobiera mi z magazynka za dozo kulek nie wiem czemu....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem to nie jest lecz pytanie :) Empty
PisanieTemat: Re: Problem to nie jest lecz pytanie :)   Problem to nie jest lecz pytanie :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Problem to nie jest lecz pytanie :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytanie
» A jednak jest Borne :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szwadron retkinia asg Łódź :: Problemy z bronią-
Skocz do: